Nowy Volkswagen T-roc

Nowy T-ROC.

T-Roc. Gotowy na Twoje wyzwania.

Czekałeś na samochód o totalnie nowym, mocnym charakterze? On już tu jest. Bezkompromisowy, dopracowany, poruszający wyobraźnię. Nowy T-Roc.

Zachwyca od pierwszego spojrzenia.

Totalnie nowy design. Wolność do stworzenia swojego, unikatowego samochodu. Niezrównana jakość wykonania. T-Roc przyciąga spojrzenia.

T-Roc Wersja Premium
Postaw na sportowy charakter.
T-Roc Premium

Wersja Premium robi wrażenie. W tej wersji wyposażenia T-Roc zachwyca licznymi sportowymi detalami przyspieszającymi bicie serc kierowców.

Wyraź swoją wyjątkowość.
T-Roc Advance

T-Roc może odzwierciedlać Twoją osobowość - wersja Advance daje wyjątkowo dużo możliwości indywidualizacji, zarówno nadwozia, jak i wnętrza samochodu

T-Roc daje dużo możliwości indywidualizacji nadwozia i wnętrza samochodu
<
>

Dopasowany do Twojego stylu życia.

Komfortowy i przestronny T-Roc daje Ci wiele możliwości zaprezentowania własnego stylu, na przykład dzięki nowoczesnym elementom sytylistycznym.

<
>

Technologia z charakterem!

Nawet jeżeli jesteś przyzwyczajony, że ze wszystkim dajesz sobie radę sam, T-Roc jest gotowy wspierać Cię w wielu sytuacjach. Jego systemy ułatwiają życie i zachowają zimną krew, kiedy tego potrzebujesz.

<
>

Twój Volkswagen dopasowuje się do
Twojego stylu jazdy.

Nie cofasz się przed trudnymi sytuacjami. Twój samochód też musi potrafić im sprostać.
Dlatego T-Roc jest dostępny opcjonalnie z napędem 4MOTION gwarantującym dobrą trakcję na niemal każdym podłożu, ze sportowym zawieszeniem oraz adaptacyjną regulacją zawieszenia.

<
>

Twoje podróże mogą być jeszcze przyjemniejsze.

W Twoim T-Rocu nie tracisz czasu. Nowoczesny system Infotainment udostępni Ci aktualne informacje, system głośnomówiący pozwoli prowadzić rozmowy telefoniczne, system multimedialny odtworzy Twoją ulubioną muzykę, a nawigacja poprowadzi prosto do celu podróży. Z opcjonalną funkcją obsługi głosowej, system Infotainment będzie Cię również słuchał

T-Roc Nowoczesny system Infotainment
Wzywanie pomocy
Jesteś w dobrych rękach.

Dobrze wiedzieć, że ktoś czuwa - z opcjonalną usługą Wzywanie pomocy możesz przez całą dobę skontaktować się z centralą alarmową Volkswagena, wciskając czerwony przycisk SOS. W razie wypadku z zadziałaniem poduszek powietrznych pomoc zostanie wezwana automatycznie.

<
>

Wersje wyposażenia.

Sprawdź jak bogato wyposażony może być Twój T-Roc:

T-Roc Wersja Advance
Advance

 • Aktywny system ochrony pasażerów "PreCrash"
 • Aktywny tempomat ACC do 210 km/h z automatyczną regulacją odległości
 • System Lane Assist - asystent utrzymywania pasa ruchu
 • System "Park Pilot" - czujniki parkowani z przodu i z tyłu
 • Obręcze aluminiowe Chester 16"

T-Roc Wersja Premium
Premium

 • Wyświetlacz Active Info Display umożliwia indywidualny wybór ważnych dla kierowcy informacji widocznych za kierownicą.
 • Aktywny tempomat ACC do 210 km/h z automatyczną regulacją odległości
 • Reflektory w technologii LED ze światłami do jazdy dziennej
 • System "Park Pilot" - czujniki parkowani z przodu i z tyłu
 • Obręcze aluminiowe Kulmbach 17"

T-Roc
T-Roc

 • System "Front Assist" z funkcją awaryjnego hamowania w mieście
 • Klimatyzacja z regulacją manualną "Climatic"
 • System Lane Assist - asystent utrzymywania pasa ruchu
 • Pakiet czujnik deszczu
 • ESP - system stabilizacji toru jazdy wraz z ASR, ABS, EDS, MSR, asystentem siły hamowania

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. w celu przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi w?adzami.