Nasz zespół

Dyrektor salonu

Robert Jucha
Dyrektor Salonu

tel.: 32 269 87 50
robert.jucha@porscheinterauto.pl

Recepcja

Daria Lipowska
Recepcjonistka

tel.: 32 269 87 01
daria.lipowska@porscheinterauto.pl

Dominika Turbińska
Recepcjonistka

tel.: 32 269 87 01
dominika.turbinska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Ewelina Dróżdż
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 269 87 14
tel. kom.: 608 660 481
ewelina.drozdz@porscheinterauto.pl

Małgorzata Janus
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 269 86 94
tel. kom.: 662 278 437
malgorzata.janus@porscheinterauto.pl

Florian Materlik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 269 87 13
tel. kom.: 608 611 442
florian.materlik@porscheinterauto.pl

Łukasz Kosmalski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 269 87 12
tel. kom.: 608 538 752
lukasz.kosmalski@porscheinterauto.pl

Aleksandra Przybyła
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 269 87 11
tel. kom.: 734 488 707
aleksandra.przybyla@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 257 929
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Daria Czubin
Asystent Sprzedaży Flotowej

tel.: 32 269 87 00
daria.czubin@porscheinterauto.pl

Joanna Pyrek
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 696 085 741
joanna.pyrek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Grzegorz Wójcik
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 600 245 898
grzegorz.wojcik@porscheinterauto.pl

Łukasz Mul
Asystent ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 662 132 129
lukasz.mul@porscheinterauto.pl

Adam Wilczyński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 746 92 21
tel. kom.: 600 259 547
adam.wilczynski@porscheinterauto.pl

Krzysztof Sobiś
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 746 92 21
tel. kom.: 668 042 063
krzysztof.sobis@porscheinterauto.pl

Paweł Jachimowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 746 92 21
tel. kom.: 668 041 952
pawel.jachimowski@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Gracjan Gwiazda
Kierownik Serwisu

tel. kom.: 600 258 523
gracjan.gwiazda@porscheinterauto.pl

Grażyna Grzelec
Asystentka Serwisu

tel.: 32 269 87 21
grazyna.grzelec@porscheinterauto.pl

Przemysław Maciejaszek
Doradca Serwisowy

tel.: 32 269 87 23
tel. kom.: 668 041 981
przemyslaw.maciejaszek@porscheinterauto.pl

Paweł Sękala
Doradca Serwisowy

tel.: 32 269 87 24
tel. kom.: 662 278 435
pawel.sekala@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Krzysztof Komala
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel. kom.: 606 864 787
krzysztof.komala@porscheinterauto.pl

Tomasz Maciejczyk
Specjalista Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 269 87 32
tomasz.maciejczyk@porscheinterauto.pl

Cyprian Janiszewski
Specjalista Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 269 87 30
cyprian.janiszewski@porscheinterauto.pl

Dział Blacharsko - Lakierniczy

Piotr Cios
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 32 269 87 07
tel. kom.: 668 042 065
piotr.cios@porscheinterauto.pl

Kamil Ścibisz
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 32 269 87 17
tel. kom.: 668 042 088
kamil.scibisz@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Malwina Nowińska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 269 87 03
tel. kom.: 608 611 957
malwina.nowinska@porscheinterauto.pl

Magdalena Biedrzycka
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 269 87 03
tel. kom.: 606 986 621
magdalena.biedrzycka@porscheinterauto.pl

Dział Marketingu

Jolanta Sroga
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 50
jolanta.sroga@porscheinterauto.pl

Ewa Grochocka
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 31
tel. kom.: 539 938 342
ewa.grochocka@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi w?adzami.