Oprogramowanie - części zamienne i akcesoria Volkswagen dla warsztatów i sklepów motoryzacyjnych

Dla naszych stałych klientów (warsztatów samochodowych i sklepów motoryzacyjnych) posiadamy w ofercie oprogramowanie komputerowe, które w znaczący sposób ułatwia dostęp do oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Volkswagen i Audi.

W ofercie posiadamy:

  1. Program PartsLink - jest to elektroniczny program służący do ustalania numerów katalogowych części zamiennych samochodów z grupy Volkswagen AG oraz 13 marek innych koncernów.
  2. Program Etos - jest to elektroniczny program służący do ustalania numerów katalogowych części zamiennych dla samochodów z grupy Volkswagen AG: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat.

Informacji dotyczących udostępnienia w/w oprogramowania udziela:

Tomasz Maciejczyk

Tomasz Maciejczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Części
i Akcesoriów

tel.: +48 32 269 87 31

tomasz.maciejczyk@porscheinterauto.pl
Arkadiusz Sobik

Arkadiusz Sobik
Kierownik Regionalny ds. Sprzedaży
Programu NORA

tel. kom.: 608 584 965

arkadiusz.sobik@porscheinterauto.pl
Krzysztof Komala

Krzysztof Komala
Specjalista ds. Sprzedaży Części
i Akcesoriów

tel.: +48 32 269 87 32

krzysztof.komala@porscheinterauto.pl
Cyprian Janiszewski

Cyprian Janiszewski
Specjalista ds. Sprzedaży Części
i Akcesoriów

tel.: +48 32 269 87 30

cyprian.janiszewski@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi w?adzami.

Szanowni Państwo,

W związku z awarią sieci telefonicznej w naszym salonie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny
z doradcami lub mailowy: sosnowiec@porscheinterauto.pl

Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń