Das Welt Auto

Das WeltAuto to wielkomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych. Znajdziecie nas przy salonach marek Volkswagen, SEAT, SKODA i VW Użytkowe. Nasza cel jest prosty - z Das WeltAuto chcemy dać kierowcom samochody, których będą pewni na każdym kilometrze. Wybierając używany model z naszej oferty będą mogli cieszyć się niższą ceną, a jednocześnie sprawdzoną historią i rzetelną gwarancją. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach - z kupnem używanego auta jest jak z wyjazdem na wakacje. Nigdy nie wiesz jak się przygotować i jaka czeka Cię pogoda. Jednak z Das WeltAuto zawsze możesz liczyć na słońce.

Czym jest Das WeltAuto?

To odpowiedź dla tych kierowców, którzy szukają używanej ŠKODY lub samochodu innej marki z pewnej ręki, z wiarygodnym pochodzeniem i sprawdzonym stanem technicznym. Jako program oferujący używane samochody, to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy i spokojnych podróży z całą rodziną. W Das WeltAuto możesz zapomnieć nawet o najmniejszym ryzyku.

Samochód w rozliczeniu

Korzyści Das WeltAuto nie kończą się na kupnie auta. Pamiętaj, że u nas możesz oddać stary samochód w rozliczeniu. A jeśli nie będziesz zadowolony ze swojego nowego wyboru, w ciągu tygodnia możesz wymienić wybrany samochód na inny.

Poznaj korzyści Das WeltAuto:

Gwarancja

Używana ŠKODA z Das WeltAuto będzie Twoim solidnym towarzyszem. Na każde auto z naszych rąk dajemy gwarancję, na której możesz polegać.

Dedykowane opcje finansowania

Jeśli już zdecydujesz się na używaną ŠKODĘ, pamiętaj, że możesz mieć ją na atrakcyjnych warunkach. Mamy dla Ciebie raty, kredyty, leasing czy ubezpieczenia.

Jazda próbna

Zdecydowany? W Das WeltAuto nie kupujesz kota w worku. Wybranym autem możesz się przejechać i poznać je bliżej na drodze.??

Wyselekcjonowane samochody

Zanim jakikolwiek używany samochód trafi do programu Das WeltAuto, musi przejść szczegółowe sprawdzenie. To większa pewność dla nas i mniejsze ryzyko dla Ciebie.

Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie

Dokładny przebieg, sprawdzony stan techniczny i historia auta to podstawa. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci jakość używanej ŠKODY.

Profesjonalne przygotowanie

Oprócz stanu technicznego liczy się także przygotowanie. Zadbamy o każdy szczegół Twojego przyszłego auta, byś był z niego dumny na drodze.

Prawo do wymiany

Zapewniamy dużą swobodę wyboru. Jeśli Klient będzie niezadowolony ze swojej decyzji, umożliwiamy wymianę samochodu w ciągu tygodnia od jego zakupu. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że każdy kupujący podejmie słuszną decyzję i wyjedzie z naszego salonu pojazdem, którego szukał.

Sprawdzony stan techniczny

Zanim nasze samochody trafią do sprzedaży, muszą przejść bardzo długą drogę. Każde z aut jest wyczerpująco sprawdzane - przechodzi szczegółową, zawierającą aż 117 punktów listę kontrolną. Jest to najlepszy sposób pozwalający nam zagwarantować wysoką jakość Das WeltAuto.

Personalizacja pojazdu

Klient może dostosować używany samochód do własnych potrzeb oraz dodać do niego nowe elementy wyposażenia.

Samochód w rozliczeniu

Pomagamy, sprzedajemy i... skupujemy. W sytuacji, w której Klient jest zainteresowany nabyciem nowszego auta, może oddać stary samochód w rozliczeniu. Zaproponujemy za niego korzystną cenę i zagwarantujemy, że trafi w dobre ręce.

Gwarancja mobilności

W obszarze usług serwisowania samochód zastępczy oferowany jest w standardzie.

Jesteś zainteresowany sprzedażą/kupnem samochodu?

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.

Wypełnij wszystkie niezbędne pola.

Wystąpił błąd podczas próby wysłania formularza. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą:

WYŚLIJ

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.