Wróć do Aktualności

2015-06-25

Volkswageny na wybiegu - warszawscy dealerzy Volkswagena partnerami Warsaw Fashion Street

Poznań, 25 czerwca 2015 r. - Główni partnerzy Warsaw Fashion Street - dealerzy Volkswagena w Warszawie: Chylińscy, Krotoski-Cichy, Porsche Połczyńska, Rowiński-Wajdemajer, Sobiesław Zasada i Szewczyk Auto - zapraszają w dniach 27-28 czerwca na ulicę Nowy Świat. Wzdłuż deptaku będą wyeksponowane najnowsze modele marki Volkswagen. Na miejscu będzie można także skorzystać z konsultacji ze sprzedawcami oraz zapoznać się z ofertą finansową Volkswagen Bank.

Warsaw Fashion Street to wyjątkowe wydarzenie na modowej mapie Polski, które odbędzie się już po raz dziesiąty. Dzięki niemu modę z pierwszych stron magazynów dla kobiet można podziwiać na żywo. Każda z edycji Warsaw Fashion Street ma motyw przewodni. Tematem tegorocznej, jubileuszowej, jest klasyka w modzie i w muzyce. Pokazy mody będą przeplatane koncertami i występami zaproszonych artystów.

Wzdłuż ulicy Nowy Świat będą wyeksponowane najnowsze auta marki Volkswagen. Jedną z głównych atrakcji będzie niewątpliwie jedyny egzemplarz zarejestrowanego w Polsce modelu XL1. Auto, które właśnie zdobyło tytuł "Samochodu Roku Playboya" w kategorii "EKO" jest najoszczędniejsze na świecie. XL1 zużywa średnio zaledwie 0,9 l oleju napędowego na 100 km. Samochód, niemal w całości skonstruowany z włókna węglowego i z innych bardzo lekkich materiałów, waży jedynie 795 kg.

Oprócz seryjnych modeli w typowych wersjach wyposażenia będzie można podziwiać także nietypową kolekcję aut w modowych aranżacjach. Odwiedzający Warsaw Fashion Street będą mogli zrelaksować się w namiocie Volkswagena, w którym zorganizowane będą atrakcje dla dzieci. Przez cały weekend dealerzy zapewnią odwiedzającym konsultacje ze sprzedawcami oraz możliwość zapoznania się z ofertą modelową oraz finansową, przygotowaną przez Volkswagen Bank.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotycz?ce wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły został niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjażnić tą kwestię możliwie jak najszybciej i, jeżli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.